Venčení psů
428
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-428,bridge-core-2.7.5,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.3,qode-page-transition-enabled,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-26.0,qode-theme-bridge,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-8

Slide VENČENÍ
PSŮ
VENČENÍ
PSŮ
VÍCE INFORMACÍ

Slide POTŘEBUJI VLASTNÍ VODÍTKO? Vodítko a případně náhubek na pejska bezplatně zapůjčíme. ZÁKLADNÍ PODMÍNKY PRO VENČENÍ min. věk 15 let, předložení občanského průkazu, při prvním venčení podepsání protokolu o venčení, venčení probíhá pouze v době návštěvních hodin, psi musí být po celou dobu venčení na vodítku. K venčení jsou určeni pouze zdraví a očkovaní psi a jejichž povaha a chování jsou zaměstnancům útulku natolik známy, že jejich zapůjčování s sebou nenese přímá rizika. ZÁVAZNÁ PRAVIDLA PRO VENČENÍ PSŮ O výběru psů určených k venčení rozhoduje službu konající pracovník psího útulku. Po dobu venčení nesmí osoba, která za psa přebírá odpovědnost pouštět psa z vodítka, případně sundávat náhubek, psa krmit. Po ukončení venčení musí být pes vrácen včetně vodítka či náhubku zpět do psího útulku. Osoba, které byl pes předán k venčení po celou dobu, kdy je jí zvíře svěřeno za ně plně odpovídá a odpovídá i za škody, které vzniknou v důsledku nedodržení pokynů pro venčení, které způsobí sobě, KMTS, popř. třetím osobám.

Slide VYBERTE SI VHODNÝ FORMÁT PRO TISK - Níže vyobrazený formulář si můžete vytisknout a vyplnit před příchodem do útulku. POTŘEBNÝ FORMULÁŘ - Pokud si formulář nemůžete vytisknout nezoufejte, vytiskneme ho pro Vás při Vašem příchodu.